Körtillbehör
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KÖRBETT för fyrspann, 4 st., KÖRBETT, 2 st., SADELHÅLLARE, 3 st., HÅLLARE för körselar 2 st., diverse pinglor och klockor, piskhållare, bänk och verktyg för hovslagare m.m. medföljer
Proveniens: Brandalsunds säteri
Slitage
179463
2013-04-11