Körtillbehör

Körtillbehör
Körtillbehör
Körtillbehör
Körtillbehör
Körtillbehör
Körtillbehör
Körtillbehör
Körtillbehör

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÖRBETT för fyrspann, 4 st., KÖRBETT, 2 st., SADELHÅLLARE, 3 st., HÅLLARE för körselar 2 st., diverse pinglor och klockor, piskhållare, bänk och verktyg för hovslagare m.m. medföljer
Proveniens: Brandalsunds säteri

Slitage

179463

2013-04-11