Carl Larsson akvarell och tusch

Klubbat för:

36 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LARSSON, Carl (1853-1919): Interiör med ilsken man, akvarell, tusch och täckvittt, monogramsignerad C.L, 24x29 cm

179469

2013-04-14