Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRATTGRAMOFON, 1910-tal med plåttratt, vev samt skivor och nålar medöljer
Slitage och skador
179487
2013-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här