Trattgramofon 1910 tal

Trattgramofon 1910 tal
Trattgramofon 1910 tal
Trattgramofon 1910 tal
Trattgramofon 1910 tal
Trattgramofon 1910 tal
Trattgramofon 1910 tal
Trattgramofon 1910 tal
Trattgramofon 1910 tal
Trattgramofon 1910 tal
Trattgramofon 1910 tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRATTGRAMOFON, 1910-tal med plåttratt, vev samt skivor och nålar medöljer

Slitage och skador

179487

2013-04-13