Vas Kina 1800-tal

Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

800 SEK

VAS, 1800-tal, Kina, dekor med figurscener, höjd 32 cm

Mynning med lagning

179489

2013-04-11