Vas Kina

Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

VAS, porslin, 1900-tal, Kina, celadon, underglasyrblått, höjd 34 cm

Krackelyrer

179490

2013-04-11