Ridspö daterat 1797

Ridspö daterat 1797
Ridspö daterat 1797
Ridspö daterat 1797
Ridspö daterat 1797
Ridspö daterat 1797
Ridspö daterat 1797

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RIDSPÖ, Sverige, 1700-talets slut, förgylld mässing och trä, graverade initialer T.J.S samt daterad 1797, längd 44,5 cm

179500

2013-04-11