Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Dans på ängen, signerad R. Högfeldt, akvarell, 30x39 cm
179502
2013-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här