Gunilla Mann olja
2013-04-14
179503
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
MANN, Gunilla (född 1947): Österlånggatan, signerad Gunilla Mann, olja på duk, 38,5x46,5 cm