Figurin 1700-talets andra hälft Marieberg
Vollendet
2013-04-11
179504
| Höchstes Gebot | 850 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
FIGURIN, Marieberg, 1700-talets andra hälft, mjukt porslin, märkt MB i massan, i form av musikant, vitglaserad, höjd 11,5 cm
Skador, lagningar