Figurin 1700-talets andra hälft Marieberg

Klubbat för:

850 SEK

1 000 SEK

FIGURIN, Marieberg, 1700-talets andra hälft, mjukt porslin, märkt MB i massan, i form av musikant, vitglaserad, höjd 11,5 cm

Skador, lagningar

179504

2013-04-11