Klubbat för:
850 SEK
1 000 SEK
FIGURIN, Marieberg, 1700-talets andra hälft, mjukt porslin, märkt MB i massan, i form av musikant, vitglaserad, höjd 11,5 cm
Skador, lagningar
179504
2013-04-11