Inge Pettersson olja
Valmis
2013-04-14
179507
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
PETTERSSON, Inge (född 1944): I havsbandet, signerad Inge Pettersson, olja på duk, 52x82 cm