Inge Pettersson olja

Inge Pettersson olja
Inge Pettersson olja
Inge Pettersson olja
Inge Pettersson olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PETTERSSON, Inge (född 1944): I havsbandet, signerad Inge Pettersson, olja på duk, 52x82 cm

179507

2013-04-14