Natan Gutman oljemålning

Natan Gutman oljemålning
Natan Gutman oljemålning
Natan Gutman oljemålning
Natan Gutman oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUTMANN, Natan (1914-1990): Stilleben med blommor, signerad N. Gutman, olja på pannå, 27x35 cm

179509

2013-04-14