Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSLAMPA, art deco, 1930/40-tal, brons, kvinna hållandes klotformad kupa, höjd 43 cm
Lätt slitage, möjligen senare glaskupa
179514
2013-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här