Bordslampa art deco

Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSLAMPA, art deco, 1930/40-tal, brons, kvinna hållandes klotformad kupa, höjd 43 cm

Lätt slitage, möjligen senare glaskupa

179514

2013-04-12