C Göran Karlsson gouache
2013-04-14
179526
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARLSSON, C Göran (född 1944): Komposition, signerad och daterad CGK-95, gouache, 38x14,5 bildyta, ramen tillverkad av konstnären