Herrarmbandsur Heuer Silverstone
Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
HEUER, Silverstone, automatiskt herrarmbandsur med kronograf, omkring 1975, märkt i verk/urtavla/boett, förgyllt verk kaliber 12, 17 jewels, gråbrun urtavla med streck, minut- och timindikator, tachymeterskala, rundad rektangulär boett av stål, skinnband, 44x42 mm
Smärre repor
179548
2013-04-20