Herrarmbandsur Heuer Silverstone

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

HEUER, Silverstone, automatiskt herrarmbandsur med kronograf, omkring 1975, märkt i verk/urtavla/boett, förgyllt verk kaliber 12, 17 jewels, gråbrun urtavla med streck, minut- och timindikator, tachymeterskala, rundad rektangulär boett av stål, skinnband, 44x42 mm

Smärre repor

179548

2013-04-20