Marie Louise Ekman litografi

Marie Louise Ekman litografi
Marie Louise Ekman litografi
Marie Louise Ekman litografi
Marie Louise Ekman litografi

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

EKMAN, Marie-Louise (född 1944): Baertling och Dalí, signerad och daterad M.L. de Geer Bergenstråle 1980, numrerad 55/90, färglitografi, 114x90 cm

179567

2013-05-02