Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
EKMAN, Marie-Louise (född 1944): Baertling och Dalí, signerad och daterad M.L. de Geer Bergenstråle 1980, numrerad 55/90, färglitografi, 114x90 cm
179567
2013-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här