Servis Tibet Gefle

Servis Tibet Gefle
Servis Tibet Gefle
Servis Tibet Gefle
Servis Tibet Gefle
Servis Tibet Gefle
Servis Tibet Gefle

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

SERVIS, 20 dlr, "Tibet", Arthur Percy, Gefle, 5 serveringsfat i olika modell, djup tallrik, assiett, 5 förrättstallrikar, 8 mattallrikar

Slitage, enstaka delar med nagg samt krackelyr

179578

2013-04-12