Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
SERVIS, 20 dlr, "Tibet", Arthur Percy, Gefle, 5 serveringsfat i olika modell, djup tallrik, assiett, 5 förrättstallrikar, 8 mattallrikar
Slitage, enstaka delar med nagg samt krackelyr
179578
2013-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här