Jean Skoglund oljemålning

Jean Skoglund oljemålning
Jean Skoglund oljemålning
Jean Skoglund oljemålning
Jean Skoglund oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SKOGLUND, Jean (1908-1948): Vintermotiv, signerad och daterad Jean Skoglund 45, olja på duk, 60x74 cm

Zustandsbeschreibung

179588

2013-04-15