Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SKOGLUND, Jean (1908-1948): Vintermotiv, signerad och daterad Jean Skoglund 45, olja på duk, 60x74 cm
Zustandsbeschreibung
179588
2013-04-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner