Roberto Matta färgetsning

Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): "Grand Cirque", signerad och numrerad i blyerts 90/100, färgetsning, bladmått 66x49,5 cm

179664

2013-04-15