Manschettknappar 2 par i silver
2013-04-13
179681
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
MANSCHETTKNAPPAR, 2 par, silver, 1 par stämplade Alton, Falköping 1965 och delvis förgyllda