Bord med handmålad skiva

Bord med handmålad skiva
Bord med handmålad skiva
Bord med handmålad skiva
Bord med handmålad skiva
Bord med handmålad skiva
Bord med handmålad skiva
Bord med handmålad skiva
Bord med handmålad skiva
Bord med handmålad skiva
Bord med handmålad skiva
Bord med handmålad skiva
Bord med handmålad skiva

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORD, 1900-tal, rokokostil, med bemålad skiva, höjd 49, 87x47 cm

Bruksslitage

179685

2013-04-15