David Finn skulptur
2013-04-15
179686
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FINN, David (född 1952): Skrotskulptur, signerad och daterad David Finn 1985, längd ca 170 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund
Skador