David Finn skulptur

David Finn skulptur
David Finn skulptur
David Finn skulptur
David Finn skulptur
David Finn skulptur
David Finn skulptur
David Finn skulptur
David Finn skulptur
David Finn skulptur
David Finn skulptur

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FINN, David (född 1952): Skrotskulptur, signerad och daterad David Finn 1985, längd ca 170 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Skador

179686

2013-04-15