Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GIANAKOS, Cristos (USA, född 1934): signerad och daterad cg 19.1.7982, blandteknik på papper, 33x62 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund
179687
2013-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här