Cristos Gianakos blandteknik
Vollendet
2013-04-15
179687
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
GIANAKOS, Cristos (USA, född 1934): signerad och daterad cg 19.1.7982, blandteknik på papper, 33x62 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund