Bernard Kirschenbaum komposition

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KIRSCHENBAUM, Bernard (USA, född 1924): "Monument to the Castle", signerad och daterad a tergo, Kirschenbaum, komposition på papp, 61x121 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

179688

2013-04-15