Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KURAHARA, Ted (USA): "White-one plus one series", signerad och daterad Kurahara 1980, kol på papper, 56x114 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund
179689
2013-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här