Ted Kurahara kol

Ted Kurahara kol
Ted Kurahara kol
Ted Kurahara kol
Ted Kurahara kol

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KURAHARA, Ted (USA): "White-one plus one series", signerad och daterad Kurahara 1980, kol på papper, 56x114 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

179689

2013-04-15