Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OSIPOW, Paul (Finland, född 1939): signerad, dedikerad och daterad a tergo P. Osipow -92, olja på duk, 20x25 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund
179691
2013-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här