Paul Osipow oljemålning

Paul Osipow oljemålning
Paul Osipow oljemålning
Paul Osipow oljemålning
Paul Osipow oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OSIPOW, Paul (Finland, född 1939): signerad, dedikerad och daterad a tergo P. Osipow -92, olja på duk, 20x25 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

179691

2013-04-15