Kompass Lyth i nakterhus

Kompass Lyth i nakterhus
Kompass Lyth i nakterhus
Kompass Lyth i nakterhus
Kompass Lyth i nakterhus
Kompass Lyth i nakterhus
Kompass Lyth i nakterhus
Kompass Lyth i nakterhus
Kompass Lyth i nakterhus

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NAKTERHUS, med kompass och fotogenbelysningar, kompassen märkt GW Lyth Stockholm nr 672, mässing, diameter 26 cm
PROVENIENS: Skonaren MS Fanny, hemmahamn Lidköping

Omfattande skador

179697

2013-04-13