Ola Billgren litografier

Ola Billgren litografier
Ola Billgren litografier
Ola Billgren litografier
Ola Billgren litografier
Ola Billgren litografier
Ola Billgren litografier
Ola Billgren litografier
Ola Billgren litografier

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BILLGREN, Ola (1940-2001) 4 st: Fyra bildstoder av Auguste Rodin, signerade och daterade Ola Billgren -79, 135/200, ca 36x29 cm

179698

2013-04-16