Skåp Ole Wanscher
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, Ole Wanscher,P.Jeppesen, Danmark, kubamahogny, 2 lådor i sargen, hyllor invändigt, skyltmärkt PJ DESIGN OLE WANSCHER MADE IN DENMARK, höjd 143, 120x39 cm, nycklar medföljer
Smärre slitage och repor
179699
2013-04-15