Skåp Ole Wanscher

Skåp Ole Wanscher
Skåp Ole Wanscher
Skåp Ole Wanscher
Skåp Ole Wanscher

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, Ole Wanscher,P.Jeppesen, Danmark, kubamahogny, 2 lådor i sargen, hyllor invändigt, skyltmärkt PJ DESIGN OLE WANSCHER MADE IN DENMARK, höjd 143, 120x39 cm, nycklar medföljer

Smärre slitage och repor

179699

2013-04-15