Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): Carl Snoilsky, signerad Zorn samt signerad Zorn i plåten, utförd 1888, etsning, 8,2x5,3 cm
Hjert & Hjert 24, very rare

Ej examinerad ur ram

179712

2013-04-15