Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Vinkällaren III", 1990, signerad L. Jirlow, 95/280, färglitografi, blindstämpel Mourlot, 47x65 cm
LITTERATUR: Åberg 75

Vänster nedre hörn med hundöra

179715

2013-04-15