Klubbat för:
2 600 SEK
1 500 SEK
JÄCKEL, Robert Hugo (1872-1952): Stilleben med krasse, signerad och daterad Jäckel 43, olja på duk, uppfordrad, 50x39 cm
179719
2013-04-16