Paul René Schutzenberger oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SCHUTZENBERGER, Paul René (1860-1916): Två flickor på gräsmatta, signerad och otydligt daterad R.Schutzenberger 19?, olja på duk, 73x90 cm

179728

2013-04-16