Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SCHUTZENBERGER, Paul René (1860-1916): Två flickor på gräsmatta, signerad och otydligt daterad R.Schutzenberger 19?, olja på duk, 73x90 cm
179728
2013-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här