Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
MÄKELÄ, Jukka (Finland, född 1949): "Mickille", signerad och daterad Jukka Mäkelä -91, akryl på papper, 37x55 cm
179730
2013-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här