Jukka Mäkelä akryl

Jukka Mäkelä akryl
Jukka Mäkelä akryl
Jukka Mäkelä akryl
Jukka Mäkelä akryl

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

MÄKELÄ, Jukka (Finland, född 1949): "Mickille", signerad och daterad Jukka Mäkelä -91, akryl på papper, 37x55 cm

179730

2013-04-18