Spegel barock

Spegel barock
Spegel barock
Spegel barock
Spegel barock

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, 1700-tal, barock, fanérad i valnöt, genombrutet krön, 69x57 cm

Krön med lagningar, sprickor

179755

2013-04-16