Golvur Karl Johan

Golvur Karl Johan
Golvur Karl Johan
Golvur Karl Johan
Golvur Karl Johan
Golvur Karl Johan
Golvur Karl Johan

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVUR, Karl Johan, fanérad med alm, intarsia, höjd 182 cm, nyckel, pendel samt lod medföljer

Smärre lagning, smärre fanérskador

179757

2013-04-16