Konsolbord med marmorskiva
Vollendet
2013-04-16
179763
| Höchstes Gebot | 8 400 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
KONSOLBORD, med marmorskiva, 1900-tal, gustaviansk stil, förgyllt, höjd 79, 110x66 cm
Sliten förgyllning