Skåp rokoko

Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SKÅP, 2-delat, 1700-tal, rokoko, fanérat med alm och rot, förgyllda beslag, höjd 209, 139x48 cm

Nyckel finns, senare kulfötter, sprickor, fanérbortfall, fanérskador

179767

2013-04-16