Stolar senempire
2013-04-17
179788
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STOLAR, 4 st., snarlika, björk, 1800-talets andra hälft, senempire
Omarbetade, skador, lagningar