Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STOLAR, 4 st., snarlika, björk, 1800-talets andra hälft, senempire
Omarbetade, skador, lagningar
179788
2013-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här