Stolar senempire

Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOLAR, 4 st., snarlika, björk, 1800-talets andra hälft, senempire

Omarbetade, skador, lagningar

179788

2013-04-17