Gustav Rudberg mappar

Gustav Rudberg mappar
Gustav Rudberg mappar
Gustav Rudberg mappar
Gustav Rudberg mappar
Gustav Rudberg mappar
Gustav Rudberg mappar
Gustav Rudberg mappar
Gustav Rudberg mappar

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Mappar 3 st: "Spanska bilder", signerade Gustav Rudberg, 18 st färglitografier, 47x63 resp 47x63 cm

179799

2013-04-17