Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
RUDBERG, Gustav (1915-2001): Mappar 3 st: "Spanska bilder", signerade Gustav Rudberg, 18 st färglitografier, 47x63 resp 47x63 cm
179799
2013-04-17