Spegellampett senempire

Spegellampett senempire
Spegellampett senempire
Spegellampett senempire
Spegellampett senempire

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGELLAMPETT, för 2 ljus, 1800-talets mitt, senempire, skuren dekor, förgylld, behängd med med prismor, 74x86 cm

Renoverad, senare glas, senare bakstycke

179800

2013-04-13