Reseschatull 1800-talets första hälft
Klubbat för:
1 200 SEK
2 500 SEK
RESESCHATULL, 1800-talets första hälft, fanérad i mahogny, nyckelbrickor i ben, mått med benställning höjd 93, 78x52 cm
Senare benställning, ej tillhörande nycklar, delvis låst, sprickor, fanérskador, gångjärn med skador
179803
2013-04-17