Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
NOTSTÄLL, 1900-talets början, jugend, fanérat i mahogny, hjultrissor, höjd 93, 45x29 cm
Dekorkula saknas, bruksslitage
179805
2013-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här