Notställ jugend

Notställ jugend
Notställ jugend
Notställ jugend
Notställ jugend
Notställ jugend
Notställ jugend
Notställ jugend
Notställ jugend

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NOTSTÄLL, 1900-talets början, jugend, fanérat i mahogny, hjultrissor, höjd 93, 45x29 cm

Dekorkula saknas, bruksslitage

179805

2013-04-17