Oljemålning tidigt 1800-tal
2013-04-15
179810
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (tidigt 1800-tal): Insjölandskap med fiskare, olja på duk, 54,5x75 cm