Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATKNIVAR, 12 st., silver, fem av Gustaf Folcker och sju av C.G. Renander, Stockholm 1800-talets början, fasetterat skaft, längd 24,5 cm
Bucklor sprickor, senare rostfria blad
179842
2013-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här